uživatel Natalie

Status: admin

Datum registrace: 2020-06-01 18:11:11

poslední přihlášení: 2020-10-09

Informace

Jméno: Natálie Králíková


Přezdívka: BloodyRazoria

Jak jsem se dostala k EPICE: Vždycky jsem se zajímala o operní zpěv, takže jména jako Tarja Turunen nejsou v tomto světě úplně neznámá. Tvrdší hudba se mi líbila, trochu jsem se poptala kamarádů, strejdy Googlu a bylo! Kapela se mi líbí nejen proto, že jsou to všichni výborní muzikanti, ale všechny jejich písně mají i svou duši. Texty jsou pro mě hodně důležité.


Nejoblíbenější písniška (jen jedna!): In All Conscience


O co se na webu hlavně starám: Nejčastěji jsou to asi překlady rozhovorů, snažím se taky být v kontaktu s ostatními fanoušky, ptát se na jejich názory. To je hodně důležité.


Další oblíbené kapely/interpreti: Cynic, Opeth, Depeche Mode, Iron Maiden, Airbourne – zkrátka klasikou nepohrdnu nikdy, stejně jako symfonickým metalem, to je hudba, kterou si poslechnu ráda vždycky, jen do ne úplně všech kapel jsem zažraná natolik, abych měla jejich kompletní diskografii doma, těch je opravdu jenom pár.


Moje zájmy: Zvířata, práce s lidmi, příroda, cestování, zpěv, koncerty a to nejen rockové, ale i vážná hudba, divadlo. Prostě potřebuji kulturně žít, jinak bych to nebyla já. Taky strašně ráda čtu. Mám koně a dva psy – s jedním dělám agility, s druhým se ještě uvidí, zatím základní výcvik, je to přece jenom štěňátko J.