The Power of Love

Publikováno: , autor: redakce

Dnes vyšla již dlouho avizovaná coververze skladby The Power of Love od kapely Frankie Goes to Hollywood, na níž se podílely velké osobnosti nizozemské metalové scény, včetně Simone Simons a Marka Jansena.

Ode dneška si tedy můžete singl stáhnout na stránce http://www.thepoweroflove.nl/ výměnou za libovolnou částku (nejméně 2 €, nejvíce tolik, kolik můžete dát). Veškerý zisk za download poputuje mezinárodní organizaci Červený kříž (Red Cross), která ho použije na pomoc obětem sexuálního násilí v problémových oblastech na celém světě.

Kromě Simone a Marka se na skladbě podíleli také například Floor Jansen (Nightwish, ReVamp), Dianne van Giersbergen (Xandria), Ruud Jolie (Within Temptation), Charlotte Wessels (Delain), Marcela Bovio (Stream of Passion), Anneke van Giersbergen (The Gentle Storm, ex-The Gathering), George Oosthoek (ex-Orphanage), Arjen Lucassen (Ayreon) a další.
O nahrávání, produkci a mix se postaral Joost van den Broek ze studia Sandlane Recording Facilities, s nímž také spolupracovala Epica při nahrávání alba The Quantum Enigma.

Pusťte si přiložený videoklip k písni a podpořte jejím stáhnutím dobrou věc!


 

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.